Savanorystė
VšĮ KAIŠIADORIŲ GREITOSIOS MEDICINOS PAGALBOS STOTIS


Savanorystė Kaišiadorių GMPS


     Savanoriai – tai asmenys, kurie laisva valia atlieka naudingą darbą, negaudami už tai atlygio. Savanorystė VšĮ Kaišiadorių greitosios medicinos pagalbos stotyje (toliau – GMPS), - neatlygintinas darbas kartu su GMP medikų brigada išvykstant pas pacientus, kuriems teikiama būtinoji pagalba. Jaunimui tai puikus būdas išbandyti save, pasitikrinti, ar gali rinktis mediko specialybę.

     Savanoriu galima tapti nuo 18 m. Pageidaujantys tapti savanoriais turėtų būti fiziškai tvirti ir motyvuoti, tolerantiški ir gailestingi, neturėti blogų įpročių ar savanaudiškų ketinimų, turi vadovautis nešališkumu, saugoti pacientų paslaptis.

Informacija norintiems užsiimti savanoriška veikla VšĮ Kaišiadorių GMPS:

       Kreiptis adresu Beržyno g. 27, Kaišiadorys darbo dienomis ir darbo valandomis (pasiteirauti galima telefonu 8 346 52177 arba el.p. kais.greitoji@gmail.com);

        Savanorių koordinatorius Asta Marcinkevičienė tel. 8 346 52177, el.p. kais.greitoji@gmail.com) darbo dienomis ir darbo valandomis ;

        Užpildyti prašymą įstaigos vadovo vardu dėl priėmimo į savanorius;

        Pateikti tapatybę nustatantį dokumentą;

       Sveikatos tikrinimo medicininę pažymą forma F047/a.

Pateikus išvardintus dokumentus:

        Įstaiga su savanoriu gali sudaryti savanoriškos veiklos sutartį. Sutariama dėl sutarties trukmės ir kitų sąlygų;

        Savanoriai supažindinami su įstaigos veikla, darbų sauga, priešgaisrine sauga, instruktuojamas darbo vietoje.

    Kviečiame susidomėti savanoriška veikla ir ryžtis savanorystei. Tai galimybė padėti žmonėms, įgyti naujų įgūdžių, iš arčiau pažinti GMP medikų darbą, ugdyti asmeninius gebėjimus.